18 Ocak 2012 Çarşamba

Final ortası taksim.Box Pd evinde Fifa 2012 turnuvası. Arkada Izmir gezisinin detayları. Ki o bu hafta sonu. Event.Berkcanımız Pendor onunde cururkene biz son iki topu sokmak için 15 dakka harcıyoruz. C'mon..Not : Taksim'e çıkılırsa yanına kaykay alma. Butun sarhoşlar o tekerleklere tutuluyor.Far Too Loud @ Machine. Nasıl mı geçti. Bana sorarsanız yarrak gibi çaldı. Belki de buyuk beklentilerle gittiğimdendir. Gittiğimizde kafamız guzeldi. Bir saat sonra ayıktır. Bilmiyorum belki erken başladığından Machine dolu değildi ondan darlanıp yardırmaya başladı. Neyse, adamdan hatur hutur electro beklerken hatur hutur Drum&Bassci çıktı. Tabi haliyle Bulent Ersoy'un o hassiktir ifadesi oluştu. 

Machine biter. Yemek vakti. Istikamet Çorbacı Murat !Berkcan : GBT almayan polise polis demem.En cok bakılan vitrin. E o zaman sjbam! 
Not : Mankenlerin bakışları. Dikkat.Işkembe. Kusamıyan Ece. Gurultumuzden atarlandan arka masadaki Atilla abi. ve Şırdan. Miğdeye miğde attık. Ha!Evin sahibi evde olmayan bir eve girdik. Bayılmaya yakınken geldiler. Ve kimi gorim. Ipek. Fak! Tesadufleri severim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder